Undgå fejlkøb: Læs hvad du skal vide om lamper

Undgå fejlkøb: Læs hvad du skal vide om lamper

LED bloklys

Skab hyggelig stemning i dit hjem med LED bloklys, der kombinerer stil og sikkerhed. Disse lys giver varme uden brandrisiko og kan let integreres i enhver indretning. Med funktioner som timer og fjernbetjening er de både praktiske og dekorative. Perfekt til både indendørs og udendørs brug, LED bloklys tilbyder holdbarhed og æstetik uden udslip af partikler. Find det perfekte lys til dit behov hos Lampeguru.dk, hvor du altid kan finde hjælp til det rette valg.

212 produkter
Uyuni LED bloklys til PH gulvstager, batteriUyuni LED bloklys til PH gulvstager, batteri
5 varianter
Mængderabat
Uyuni LED bloklys, batteri, hvidUyuni LED bloklys, batteri, hvid
4 varianter
Mængderabat
Uyuni LED bloklys, batteri, hvidUyuni LED bloklys, batteri, hvid
4 varianter
Mængderabat
Uyuni LED bloklys, batteri, hvidUyuni LED bloklys, batteri, hvid
5 varianter
Mængderabat
Uyuni LED bloklys, batteri, hvidUyuni LED bloklys, batteri, hvid
Mængderabat
Uyuni LED bloklys, batteri, hvidUyuni LED bloklys, batteri, hvid
5 varianter
Uyuni LED bloklys, batteri, hvidUyuni LED bloklys, batteri, hvid
4 varianter
Mængderabat
Uyuni LED bloklys, batteri, hvidUyuni LED bloklys, batteri, hvid
5 varianter
Uyuni LED bloklys, batteri, råhvidUyuni LED bloklys, batteri, råhvid
3 varianter
Mængderabat
Veli Line LED bloklys, udendørs, batteriVeli Line LED bloklys, udendørs, batteri
Kan opleves i Maribo
Sirius Sille solcelle LED bloklysSirius Sille solcelle LED bloklys
3 varianter
Uyuni LED bloklys, batteri, beigeUyuni LED bloklys, batteri, beige
3 varianter
Sirius Sille LED bloklys, genopladeligSirius Sille LED bloklys, genopladelig
3 varianter
Tilbud
93,-Førpris 101,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Star Trading Flamme Swirl LED bloklys, batteri, beigeStar Trading Flamme Swirl LED bloklys, batteri, beige
3 varianter
Tilbud
47,-Førpris 51,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Sille solcelle LED bloklysSirius Sille solcelle LED bloklys
3 varianter
Sirius Sille solcelle LED bloklysSirius Sille solcelle LED bloklys
3 varianter
44%
80,-Førpris 143,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Uyuni LED bloklys, batteri, rød
2 varianter
Uyuni LED bloklys, batteri, råhvidUyuni LED bloklys, batteri, råhvid
3 varianter
Mængderabat
Sirius Sille LED bloklys, genopladeligSirius Sille LED bloklys, genopladelig
6 varianter
Tilbud
106,-Førpris 116,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, lyserød, 20 cmEster & Erik LED bloklys, lyserød, 20 cm
3 varianter
Ester & Erik LED bloklys, orange, 20 cmEster & Erik LED bloklys, orange, 20 cm
3 varianter
189,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Sille LED bloklys, genopladeligSirius Sille LED bloklys, genopladelig
6 varianter
Tilbud
100,-Førpris 108,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Sille LED bloklys, batteri, hvidSirius Sille LED bloklys, batteri, hvid
7 varianter
Tilbud
80,-Førpris 85,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Sille LED bloklys, batteri, orangeSirius Sille LED bloklys, batteri, orange
3 varianter
Sirius Sille LED bloklys, genopladeligSirius Sille LED bloklys, genopladelig
3 varianter
28%
113,-Førpris 159,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Smilla LED bloklys, genopladelig, gråSirius Smilla LED bloklys, genopladelig, grå
3 varianter
Tilbud
212,-Førpris 232,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Smilla LED bloklys, genopladelig, hvidSirius Smilla LED bloklys, genopladelig, hvid
3 varianter
Tilbud
133,-Førpris 145,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Uyuni LED bloklys, batteri, rødUyuni LED bloklys, batteri, rød
3 varianter
Ester & Erik LED bloklys, lysebrun, 15 cmEster & Erik LED bloklys, lysebrun, 15 cm
3 varianter
229,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, lyserød, 15 cmEster & Erik LED bloklys, lyserød, 15 cm
3 varianter
Sirius Sille LED bloklys, batteri, orangeSirius Sille LED bloklys, batteri, orange
3 varianter
Sirius Sille LED bloklys, genopladeligSirius Sille LED bloklys, genopladelig
6 varianter
Tilbud
133,-Førpris 140,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Sille LED bloklys, genopladeligSirius Sille LED bloklys, genopladelig
6 varianter
Tilbud
93,-Førpris 101,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Sille LED bloklys, genopladeligSirius Sille LED bloklys, genopladelig
6 varianter
Tilbud
86,-Førpris 94,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Sille LED bloklys, genopladeligSirius Sille LED bloklys, genopladelig
3 varianter
Tilbud
80,-Førpris 87,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Sille LED keglelysSirius Sille LED keglelys
2 varianter
Tilbud
32,-Førpris 34,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Smilla LED bloklys, genopladelig, blåSirius Smilla LED bloklys, genopladelig, blå
2 varianter
Tilbud
212,-Førpris 232,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Uyuni LED bloklys, batteri, rødUyuni LED bloklys, batteri, rød
3 varianter
Uyuni LED bloklys, batteri, rødUyuni LED bloklys, batteri, rød
3 varianter
Eledea LED bloklysEledea LED bloklys
Kan opleves i Maribo
(3)
95,-
Lev. omk. tillægges
PÃ¥ lager
Ester & Erik LED bloklys, antracit, 10 cmEster & Erik LED bloklys, antracit, 10 cm
3 varianter
149,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, antracit, 15 cm
3 varianter
169,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, antracit, 20 cm
3 varianter
189,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, beige, 10 cmEster & Erik LED bloklys, beige, 10 cm
3 varianter
149,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, beige, 15 cmEster & Erik LED bloklys, beige, 15 cm
3 varianter
152,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, beige, 20 cmEster & Erik LED bloklys, beige, 20 cm
3 varianter
174,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, blå, 10 cmEster & Erik LED bloklys, blå, 10 cm
3 varianter
149,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, blå, 15 cm
3 varianter
169,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, blå, 20 cmEster & Erik LED bloklys, blå, 20 cm
3 varianter
189,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, bordeaux, 10 cm
3 varianter
209,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, bordeaux, 15 cm
3 varianter
209,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, bordeaux, 20 cm
3 varianter
209,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, brun, 10 cmEster & Erik LED bloklys, brun, 10 cm
3 varianter
199,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, brun, 15 cmEster & Erik LED bloklys, brun, 15 cm
3 varianter
219,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, brun, 20 cmEster & Erik LED bloklys, brun, 20 cm
3 varianter
239,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, creme, 10 cmEster & Erik LED bloklys, creme, 10 cm
3 varianter
149,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, creme, 15 cm
3 varianter
148,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, creme, 20 cm
3 varianter
162,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, grøn, 10 cmEster & Erik LED bloklys, grøn, 10 cm
3 varianter
149,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, grøn, 15 cm
3 varianter
169,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, grøn, 20 cmEster & Erik LED bloklys, grøn, 20 cm
3 varianter
189,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, hvid, 10 cmEster & Erik LED bloklys, hvid, 10 cm
3 varianter
144,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, hvid, 15 cmEster & Erik LED bloklys, hvid, 15 cm
3 varianter
149,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, hvid, 20 cm
3 varianter
179,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, karry gul, 10 cmEster & Erik LED bloklys, karry gul, 10 cm
3 varianter
149,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, karry gul, 15 cmEster & Erik LED bloklys, karry gul, 15 cm
3 varianter
169,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, karry gul, 20 cmEster & Erik LED bloklys, karry gul, 20 cm
3 varianter
189,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, lilla, 10 cmEster & Erik LED bloklys, lilla, 10 cm
3 varianter
149,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, lilla, 15 cmEster & Erik LED bloklys, lilla, 15 cm
3 varianter
169,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, lilla, 20 cmEster & Erik LED bloklys, lilla, 20 cm
3 varianter
189,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, lysebrun, 10 cmEster & Erik LED bloklys, lysebrun, 10 cm
3 varianter
149,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, lysebrun, 20 cmEster & Erik LED bloklys, lysebrun, 20 cm
3 varianter
189,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, lyserød, 10 cmEster & Erik LED bloklys, lyserød, 10 cm
3 varianter
Ester & Erik LED bloklys, mintgrøn, 10 cmEster & Erik LED bloklys, mintgrøn, 10 cm
3 varianter
Ester & Erik LED bloklys, mintgrøn, 15 cmEster & Erik LED bloklys, mintgrøn, 15 cm
3 varianter
Ester & Erik LED bloklys, mintgrøn, 20 cmEster & Erik LED bloklys, mintgrøn, 20 cm
3 varianter
Ester & Erik LED bloklys, mørkebrun, 10 cmEster & Erik LED bloklys, mørkebrun, 10 cm
3 varianter
Ester & Erik LED bloklys, mørkebrun, 15 cmEster & Erik LED bloklys, mørkebrun, 15 cm
3 varianter
Ester & Erik LED bloklys, mørkebrun, 20 cmEster & Erik LED bloklys, mørkebrun, 20 cm
3 varianter
Ester & Erik LED bloklys, mørkegrøn, 10 cmEster & Erik LED bloklys, mørkegrøn, 10 cm
3 varianter
Ester & Erik LED bloklys, mørkegrøn, 15 cm
3 varianter
Ester & Erik LED bloklys, mørkegrøn, 20 cmEster & Erik LED bloklys, mørkegrøn, 20 cm
3 varianter
Ester & Erik LED bloklys, orange, 10 cmEster & Erik LED bloklys, orange, 10 cm
3 varianter
149,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, orange, 15 cmEster & Erik LED bloklys, orange, 15 cm
3 varianter
169,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, rød, 10 cm
3 varianter
149,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, rød, 15 cm
3 varianter
169,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, rød, 20 cm
3 varianter
189,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, rosa, 10 cmEster & Erik LED bloklys, rosa, 10 cm
3 varianter
149,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, rosa, 15 cmEster & Erik LED bloklys, rosa, 15 cm
3 varianter
169,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, rosa, 20 cmEster & Erik LED bloklys, rosa, 20 cm
3 varianter
189,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, sand, 10 cmEster & Erik LED bloklys, sand, 10 cm
3 varianter
189,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, sand, 15 cmEster & Erik LED bloklys, sand, 15 cm
3 varianter
189,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, sand, 20 cmEster & Erik LED bloklys, sand, 20 cm
3 varianter
179,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, varm brun, 10 cmEster & Erik LED bloklys, varm brun, 10 cm
3 varianter
149,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, varm brun, 15 cmEster & Erik LED bloklys, varm brun, 15 cm
3 varianter
229,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Ester & Erik LED bloklys, varm brun, 20 cm
3 varianter
189,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Sille Exclusive LED bloklys, batteriSirius Sille Exclusive LED bloklys, batteri
6 varianter
Tilbud
97,-Førpris 103,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Sille Exclusive LED bloklys, batteriSirius Sille Exclusive LED bloklys, batteri
6 varianter
Tilbud
106,-Førpris 112,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Sille Exclusive LED bloklys, batteriSirius Sille Exclusive LED bloklys, batteri
6 varianter
Tilbud
100,-Førpris 105,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Sille Exclusive LED bloklys, batteriSirius Sille Exclusive LED bloklys, batteri
6 varianter
Tilbud
80,-Førpris 87,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Sille Exclusive LED bloklys, batteriSirius Sille Exclusive LED bloklys, batteri
6 varianter
Tilbud
Sirius Sille Exclusive LED bloklys, batteriSirius Sille Exclusive LED bloklys, batteri
3 varianter
Tilbud
93,-Førpris 101,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Sille Exclusive LED bloklys, batteriSirius Sille Exclusive LED bloklys, batteri
3 varianter
Tilbud
Sirius Sille Exclusive LED bloklys, batteriSirius Sille Exclusive LED bloklys, batteri
3 varianter
Tilbud
52,-Førpris 56,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Sille LED bloklys, batteri, blåSirius Sille LED bloklys, batteri, blå
3 varianter
Tilbud
42,-Førpris 46,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Sille LED bloklys, batteri, blåSirius Sille LED bloklys, batteri, blå
3 varianter
Tilbud
37,-Førpris 40,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Sille LED bloklys, batteri, gråSirius Sille LED bloklys, batteri, grå
3 varianter
Tilbud
48,-Førpris 50,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Sille LED bloklys, batteri, gråSirius Sille LED bloklys, batteri, grå
3 varianter
Tilbud
42,-Førpris 46,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Sille LED bloklys, batteri, gråSirius Sille LED bloklys, batteri, grå
3 varianter
Tilbud
37,-Førpris 40,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Sille LED bloklys, batteri, gråSirius Sille LED bloklys, batteri, grå
7 varianter
Tilbud
53,-Førpris 58,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Sille LED bloklys, batteri, gulSirius Sille LED bloklys, batteri, gul
3 varianter
Tilbud
48,-Førpris 52,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Sille LED bloklys, batteri, gulSirius Sille LED bloklys, batteri, gul
3 varianter
Tilbud
42,-Førpris 46,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Sille LED bloklys, batteri, gulSirius Sille LED bloklys, batteri, gul
3 varianter
Tilbud
37,-Førpris 40,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Sille LED bloklys, batteri, lyserødSirius Sille LED bloklys, batteri, lyserød
3 varianter
Tilbud
37,-Førpris 40,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Sille LED bloklys, batteri, lyserødSirius Sille LED bloklys, batteri, lyserød
7 varianter
Tilbud
53,-Førpris 58,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Sille LED bloklys, batteri, orangeSirius Sille LED bloklys, batteri, orange
3 varianter
26%
42,-Førpris 57,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Sille LED bloklys, batteri, orangeSirius Sille LED bloklys, batteri, orange
7 varianter
Tilbud
53,-Førpris 58,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Sille LED bloklys, batteri, rosaSirius Sille LED bloklys, batteri, rosa
3 varianter
Tilbud
42,-Førpris 44,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Sille LED bloklys, batteri, rosaSirius Sille LED bloklys, batteri, rosa
3 varianter
Tilbud
37,-Førpris 39,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Sirius Sille LED keglelysSirius Sille LED keglelys
2 varianter
Tilbud
42,-Førpris 46,-
Lev. omk. tillægges
Få på lager
Viser 150 ud af 212 produkter
Vis flere produkter
Produkter pr. side:306090